اقدامات پس از ثبت کسب و کار

برای دریافت بازخورد بهتر از کسب و کار خود در ۲ کیلو کاغذ، توصیه می‌کنیم تا اقدامات زیر را انجام دهید. این اقدامات قطعا به رشد و دیده‌شدن کسب و کارتان، کمک شایانی می‌کند.

۱. درج آدرس صفحه کسب و کار در شبکه های اجتماعی

با درج آدرس صفحه کسب و کارتان در ۲ کیلو کاغذ در شبکه های اجتماعی، مخاطبین‌تان را از نوعی صفحه اطلاعاتی همانند شناسنامه برای کسب و کارتان مطلع می‌کنید. در واقع به صورت مختصر و مفید، مخاطبین از موقعیت مکانی، زمینه فعالیت، نوع خدماتی که ارائه می‌دهید و امتیازات و نظرات مشتریان‌تان، آگاه می‌شوند.

برای پیدا کردن آدرس، به صفحهٔ کسب و کارتان بروید، در بخش اطلاعات صفحه، لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی قرار دارد.

۲. دعوت یا تشویق مشتریان برای ثبت نظر

یکی از اصلی‌ترین بخش‌هایی که ۲ کیلو کاغذ به آن تکیه می‌کند، بخش نظرات در صفحه هر کسب و کار است. تلاش ما این است که نظرات درج شده در صفحهٔ هر کسب و کار، به واقعی‌ترین حالت ممکن بدل شود و از ثبت نظرات ساختگی و گول زننده جلوگیری کنیم! چرا که بخش نظرات، نقش بسیار بزرگی در مسیر اعتماد سازی به یک کسب و کار را دارد و مشتریان زیادی بر پایهٔ این نظرات اقدام به خرید و سفارش می‌کنند.

شما می‌توانید با تشویق مشتریان‌تان، برای درج نظرات واقعی‌شان در صفحه کسب و کارتان در ۲ کیلو کاغذ، مسیر اعتماد سازی را هموارتر کنید.

۳. به روز نگه داشتن اطلاعات ثبت شده

مهم‌ترین چیز در دنیای امروزی، اطلاعات است. پس تمام تلاش ما باید این باشد که اطلاعات درستی به مخاطبین خود ارائه دهیم. درج اطلاعات صحیح و به روز، قدم مهمی در مسیر اعتماد سازی است. سعی کنید همیشه اطلاعات ثبت شده در صفحه کسب و کارتان در ۲ کیلو کاغذ را به روز نگه دارید تا مخاطب دچار گمراهی در خصوص اطلاعات درج شده نشود. چرا که در این صورت چیزی جز چشم‌پوشی مشتری از شما نخواهد بود!