آرمان سلولز یزد

آرمان سلولز یزد
آرمان سلولز یزد
آرمان سلولز یزد
آرمان سلولز یزد
آرمان سلولز یزد
اطلاعات تماس
یزد، اشکذر، بخش خضرآباد، دهستان کذاب، روستای فولاد آلیاژی، شهرک صنعتی فولاد، میدان بهاران، خیابان ابریشم، شرکت صنایع آرمان سلولز یزد
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=6968

شرح کالا و خدمات

مجموعه کارخانجات شرکت صنایع آرمان سلولز یزد در آبان‌ماه 1393 عملیات اجرائی خود را در زمینی به مساحت ده هکتار در استان یزد، شهرستان اشکذر، شهرک صنعتی فولاد آغاز و در اسفند 1394 با توجه به راه اندازی و دستیابی به انجام عملیات تولید انبوه، پروانه بهره برداری خود را دریافت نموده است. واحد ورق سازی مجهز به پیشرفته ترین خط تولید ورق حال حاضر کشور و به پشتیبانی روزانه 300 تن از کاغذهای تولید شده در واحدهای کاغذ سازی متعلق به مجموعه با توانایی تولید انواع ورق سه لایه و پنج لایه در گام ها و ترکیب های مختلف تا عرض 2500 میلیمتر در بهترین کیفیت، ماموریت خرید خود را در جهت تامین ورق مورد نیاز واحدهای کارتن سازی و چاپ به انجام می رساند.

واحد کارتن سازی سعی دارد با به کارگیری از دانش مدیران موفق و مجرب و همچنین کارشناسان کارآزموده و استفاده از ماشین آلات موجود به شرح ذیل در جهت کسب رضایت مشتریان خود گام بردارد.

سه خط این لاین چاپ مجهز به اسلاتر و روتاری دایکات و فولدر گلوئر 4 و 5 رنگ با میانگین تولید روزانه بالغ بر 400/000 عدد کارتن در سایزها و طرح های مختلف.
دو خط آفلاین مجهز به اسلاتر و روتاری دایکات با قابلیت تولید انواع کارتن های دایکاتی با چاپ شش رنگ بر روی مقوا کوت شده (شبه افست) با میانگین تولید روزانه بالغ بر 300/000 عدد کارتن در طرح و سایزهای مختلف.
واحد لمینت با استفاده از خطوط تمام اتومات و نیمه اتومات با قابلیت میانگین 200/000 عدد شیت در روز.
واحد دایکات کارخانه با دو دستگاه دایکات تخت فول اتومات سایز بزرگ مجهز به پرت گیر خودکار با میانگین تولید روزانه بالغ بر 200/000 عدد شیت ورق.
بهره گیری از یک خط مرکب ساز ایتالیایی فول اتومات در جهت حفظ ثبات و پایداری رنگ در انواع کارهای چاپی.
قابلیت انبارش محصول تولید شده در فضایی معادل 7000 متر مربع و مجهز به سیستم اطفاء حریق در جهت نگهداری از سفارشات تولید شده مشتریان و ارسال در بهترین زمان ممکن.
در واحد منگنه با تجهیز به 4 خط اتوماتیک بطور میانگین روزانه عملیات تکمیل 150 هزار کارتن در ابعاد مختلف مقدور می باشد.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: