سپنتا کارتن کار خزر

سپنتا کارتن کار خزر
سپنتا کارتن کار خزر
سپنتا کارتن کار خزر
سپنتا کارتن کار خزر
سپنتا کارتن کار خزر
اطلاعات تماس
مازندران، آمل، کیلومتر ۶ جاده قدیم به بابل، شهرک صنعتی بابکان
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=6305

شرح کالا و خدمات

شرکت سپنتا کارتن کار خزر از اوایل دهه ۷۰ با احداث یک واحد کارتن سازی کوچک در شهرک صنعتی امام زاده عبدالله آمل شروع به کار نمود. به تدریج بر اساس نیاز بازار و نیز تامین درخواست‌های روز افزون مشتریان نسبت به تکمیل دستگاه ها و ماشین آلات خود اقدام نموده و با راه اندازی خط تولید ورق و Sheet و چاپ پیشرفته ۴ رنگ خود را به عنوان پیشتاز صنعت بسته بندی در منطقه معرفی نموده است.

درحال حاضر این شرکت با داشتن دستگاه ورق سازی اگنتی (AGNATI) ساخت کشور ایتالیا، دستگاه چاپ پیشرفته چهار رنگ مینگ وی MING WEI با (Side Track) ساخت کشور تایوان و نیز سایر دستگاههای جانبی کارتن سازی نظیر لبچسب، لبچسب مینیاتوری، دایکات تخت، دایکات روتاری، دایکات فکی، لمینیت، سینگل پیچ، سینگل بر و… بزرگترین و قدیمی ترین واحد کارتن سازی شمال ایران می باشد.

لازم به ذکر است این واحد در زمینه تولید کارتن افتخار همکاری با شرکت های معتبری نظیر کاله، دوشه هراز، لینا ، دلوسه، ایستک، کندر، پاکنام، دومینو، وردا، روغن نباتی پارس قو، گروه روشنایی مازی نور، هکلند، لبنیات گلا، دامداران، صنایع غذایی تردک و… را داشته و در زمینه تولید ورق کارتن نیز با بسیاری از واحدهای کارتن سازی سراسر کشور همکاری می نماید.

یکی دیگر از وجوه تمایز این شرکت نسبت به رقبا خصوصا رقبای منطقه ای داشتن آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز و پیشرفته برای کارتن می باشد که امکان انجام تست های متعدد مورد نیاز همچون BCT ،RCT ،ECT ،Tencile ،PAT و… را فراهم می نماید. این شرکت همچنین اولین تولید کننده فلوت F در کشور بوده و با عنایت به اینکه خط ورقسازی شرکت متعلق به کمپانی Agnati می‌باشد کیفیت ورق های تولید شده توسط این شرکت متمایز می‌باشد. غیر از فلوت F، سایر ورقهای مورد نیاز صنعت بسته بندی شامل C, B, ECB, CE, BE, CF, BF, EF نیز در این شرکت قابل تولید و عرضه می باشد.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: