کارتن سبز

کارتن سبز
کارتن سبز
کارتن سبز
کارتن سبز
کارتن سبز
اطلاعات تماس
البرز، کرج، پل آزادگان، برج یادمان، بلوک B، طبقه 7، واحد B3
تهران، تهران، جاده قدیم قم، منطقه صنعتی احمدآباد کهریزک، خیابان باغ
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=5235

شرح کالا و خدمات

انواع کارتن و جعبه مقوایی
بهترین انتخاب برای بسته بندی

کارتن، جعبه کارتنی، جعبه مقوایی و رول سینگل فیس مقوایی، محصول نهایی و یا فرایند پایانی چرخه بازیافت کارتن و کاغذ در گروه تولیدی صنعتی کارتن سبز می باشد.

کارتن یا جعبه در چهار نوع دایکاتی، عادی، مقوایی و لمینتی با طراحی و چاپ بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون و طبق سفارشات در دو حات تولید و ارائه می گردد:

حالت اول:
در این حالت مشخصات فنی، کیفی و ابعاد مورد نظر توسط مشتری اعلام گشته تا نمونه اولیه تهیه و پس از تأیید نهایی توسط مشتری، تولید انبوه در اسرع وقت انجام پذیرد.

حالت دوم:
در این حالت نمونه دریافتی از مشتری توسط کارشناسان مجرب بررسی و تحلیل گردیده تا صورت برداری جزئیات انجام پذیرفته و نتیجه آن جهت تولید انبوه به تأیید مشتری برسد.

پس از طی مراحل فوق صورت جزئیات به عنوان برنامه تولید به واحد تولید ورق کارتن یا مقوا ارائه گشته تا نسبت به تولید گستره ی ورق و مقوای مورد نیاز اقدامات لازم به عمل آید.

نهایتاً پس از تحویل گستره ورق یا گستره ی مقوا از واحد های مربوطه، فراخور نوع کارتن وجعبه ی درخواستی، دستگاه های مرتبط تعیین تا مراحل تولید و بسته بندی انجام و محصول نهایی پس از آماده سازی به آدرس خریدار بارگیری و ارسال گردد.

کاغذ سازی
فرایند ساخت، تولید و عرضه

محصول واحد کاغذ سازی، کاغذ رول قهوه ای و سفید با عرض 120 تا 160 سانتی متر و قطر 150 سانتی متر و با گرماژ 150 تا 200 گرم در متر مربع و کاغذ رول سفید دوبلکس با رویه سفید و پشته قهوه ای با عرض 120 تا 130 سانتی متر و نیز با گرماژ 140 تا 160 گرم در متر مربع و ضخامت رول 150 سانتی متر می باشد. که بنا به درخواست واحد ورق سازی، سنیگل سازی و لوله سازی به صورت مجرا و با ارائه مشخصات فنی معین از طرف این واحد ها تولید و به قسمت های مربوطه ارائه می گردد. تا مراحل تکمیل و تبدیل به محصول نهایی ادامه یافته و آماده ارائه به بازار مصرف گردد.

مقوا سازی
محصول این واحد مقوا به صورت رول با قطر 120 سانتی متر و عرض 100 تا 120 سانتی متر و گرماژ 300 تا 1000 گرم در متر مربع می باشد. که متعاقباً بنا به درخواست واحد لولله سازی یا جعبه سازی در دستور کار تولید قرار خواهد گرفت.

لوله سازی
لوله های مقوایی بنا به درخواست واحد های صنعتی و تولیدی همچون واحد های تولید کاغذ، تولید نایلون و سایر صنایع که با ارائه مشخصات فنی شامل قطر داخلی، طول، ضخامت و مقاومت تولید و به بازا مصرف ارائه می گردد.

ورق و سینگل فیکس
نحوه بسته بندی و شیت بندی

ورق
ورق کارتن به صورت گستره و درانواع سه لا، پنج لایه، هفت لایه با تر کیب انواع کاغذ های مختلف و مورد نیاز داخلی و خارجی با ضخامت ها و استحکام متفاوت که در سه لایه یک پنج لایه دو و هفت لایه سه کاغذ به صورت اشکال منظم هندسی کنگره ای یا کروگیت شده که به ترتیب با علائم اختصاری E فلوت، B فلوت، C فلوت و A فلوت که از راست به چپ ضخامت و حجم آن افزایش می یابد، نشان داده می شوند.

فراخور نوع محصول نهایی جعبه و کارتن از لحاظ کیفیت ابعاد و ضخامت های مختلف و مورد نیاز، نوع کاغذ مصرفی، عرض کاغذ مصرفی، گرماژ کاغذ مصرفی، تعداد لایه ها و ترکیب و نحوه ی چیدمان کاغذ ها تعیین و متناسب با آن تولید گستره ورق انجام می پذیرد.

سینگل فیس
سینگل فیس ورق دو لایه، یا مقوای دو لایه ی کروگیت شده که مصارف و کاربرد های صنعتی بسیار گوناگونی دارد.

در این نوع ورق دولایه یا مقوای دو لایه کروگیت شده که بنا به درخواست مشتری متناسب با نوع مصرف با ترکیب انواع کاغذ های مختلف داخلی و خارجی به صورت رول با عرض های مختلف و یا شیت با ابعاد درخواستی در انواع فلوت های E و B و C و A و ضخامت ها و گرماژ مورد نیاز تولید و به بازار مصرف ارائه می گردد.

بسته بندی
تهیه و بسته بندی آخال کارتن و پوشال کاغذ

به منظور تأمین مواد اولیه ی مرغوب و مصرفی و حذف واسطه های غیر ضروری و کاهش هزینه های حمل و نقل و جلوگیری از کاهش میزان تولید و کسری فاحش در تبدیل مواد اولیه به محصول به دلیل داشتن نا خالصی ها، وجود رطوبت غیر مجاز و نامتعارف، این گروه اقدام به راه اندازی مراکز خرید و بسته بندی در سطح کشور نموده که پس از تهیه، جدا سازی و بسته بندی با دستگاه های پرس هیدرولیک قوی و تبدیل به محموله های 24 تنی توسط تریلر به مقصد کارخانه بارگیری و حمل می گردد.

طراحی و چاپ
طراحی به روز و چاپ با کیفیت

امروزه با پیشرفت هنر گرافیک و گستردگی کاربرد آن در مقاطع مختلف این هنرشاخه های متعددی از قبیل، طراحی آرم و نشانه (طراحی لوگو)، طراحی اوراق اداری (طراحی سربرگ، طراحی کارت ویزیت) طراحی پوستر، طراحی کاتالوگ و بورشور، طراحی حروف، بسته بندی و صفحه بندی که از هم متمایز هستند را در بر می گیرد.

همه اینها در مفهوم عمومی گرافیک جای دارند و برای احاطه و آگاهی هر کدام از این رشته ها باید تجربه هایی در آن رابطه انجام داد تا به مهارت و کارآیی رسید. و طراحی و چاپ روی کارتن و جعبه، تخصص اصلی گروه طراحان کارتن سبز می باشد.

با توجه به اهمیت بالای تبلیغات و با توجه به اینکه بسته بندی محصول یکی از بهترین مکان های معرفی و تبلیغ محصولات می باشد. طراحی های روی کارتن و بسته بندی محصولات همواره از دغدغه های مشتریان ما بوده است. به همین منظور، گروه طراحی و چاپ کارتن سبز، با سال ها تجربه و بهره گیری از مدرن ترین شيوه های طراحی مدرن و چاپ، آماده ارائه مشاوره دقیق، طراحی حرفه ای و اجرای قدرتمند، از گام نخست (ایده و طراحی) تا نقطه نهايی (چاپ و پس از چاپ) به متقاضيان می‌باشد.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: