کاوه سلولز زرین

کاوه سلولز زرین
کاوه سلولز زرین
کاوه سلولز زرین
کاوه سلولز زرین
کاوه سلولز زرین
اطلاعات تماس
تهران، تهران، خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به میدان الف، ساختمان پالم، طبقه پنجم، واحد ۵۰۳
مرکزی، ساوه، شهر صنعتی کاوه، خیابان آزادگان جنوبی، پلاک12، شرکت کاوه‌ سلولز‌ زرین
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=6042

شرح کالا و خدمات

در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید شیت ورق‌های مقوایی، شرکت تولیدی “ایران سلولز” که به صورت نیمه‌ تعطیل درآمده بود، خریداری شد و هیئت مدیره با همیاری پرسنل موفق شدند با درایت، پشتکار و آینده‌نگری در مدت کوتاهی تولید کارخانه را به حداکثر ظرفیت برسانند.

در سال ۱۳۸۰ با توجه به نیاز بازار و همچنین در جهت پیشرفت و توسعه‌ی فعالیت‌های تولیدی خود با خرید زمین و ماشین‌آلات، “شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی کاوه سلولز” را تاسیس نمودند که قادر به تولید ورق سه‌لایه و پنج‌لایه، تبدیل و چاپ انواع کارتن بود. پس از گذشت چند سال و با تصمیم هیئت مدیره و در راستای ارتقای ظرفیت و کیفیت تولید و در جهت افزایش توان رقابت و ارائه‌ی محصولات متنوع، با خریداری زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع و احداث ۱۳ هزار متر سوله و ۱۰۰۰ متر فضای اداری و نصب و راه‏ اندازی دو خط پیشرفته ورق‌سازی، دو دستگاه چاپ چهار رنگ و یک دستگاه چاپ پنج رنگ، تجهیز آزمایشگاه به‌روز کنترل کیفیت و استخدام نیروهای مجرب، “شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی کاوه سلولز زرین” در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد و شروع به فعالیت نمود.

در حال حاضر با عنایات خداوند بزرگ، مدیریت و درایت اعضای هیئت مدیره‌ و با تکیه بر تخصص و تعهد مدیران و پرسنل، شرکت کاوه سلولز زرین در زمره‌ی برترین تولیدکنندگان ورق و کارتن در کشور قرار دارد.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: