صنایع واکیوم پارس

صنایع واکیوم پارس
صنایع واکیوم پارس
صنایع واکیوم پارس
صنایع واکیوم پارس
صنایع واکیوم پارس
اطلاعات تماس
تهران، تهران، بزرگراه فتح (بین کیلومتر ۴ و ۵ جاده قدیم کرج)، خیابان فتح ۲۱، پلاک ۲۶
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=6687

شرح کالا و خدمات

صنایع واکیوم پارس

شرکت صنایع واکیوم پارس در سال ۱۳۶۴ تاسیس شده و با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در زمینه مهندسی و تولید انواع پمپ وکیوم، بلوئر و انواع کمپرسور هوا و گاز فعال است.

اولین و بزرگترین

صنایع واکیوم پارس، اولین و بزرگترین تولیدکننده پمپ ها و کمپرسور های هوا و گاز از نوع رینگ مایع (liquid ring vacuum pumps and compressors) در ایران است. همچنین این شرکت، عنوان اولین تولیدکننده پکیج های تخصصی این نوع از پمپ‌ها در ایران بر اساس استاندارد API 681 را به خود اختصاص داده است که در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

علاوه بر این، سازمان صنایع واکیوم پارس، اولین و بزرگترین تولیدکننده پکیج‌های بلوئرهای هوا و گاز از نوع جابجائی مثبت (Roots type positive displacement) در ایران است. در زمینه این محصول، این شرکت با همکاری تکنولوژیک با شرکت اعظم Atlas Copco بلژیک محصولات خود را به مشتریان گرامی عرضه می‌کند.

همکاری با شرکت Atlas Copco بلژیک

صنایع واکیوم پارس طی همکاری با شرکت Atlas Copco بلژیک فعالیت خود را در زمینه تامین پکیج‌های کمپرسور از نوع اسکرو (screw) در دو نوع oil-free و oil-injected گسترش داده است. لازم به ذکر است که شرکت Atlas Copco بهترین و بزرگترین تولیدکننده این نوع کمپرسور ها در جهان است.

ارائه مشاوره

با توجه به دامنه محصولات ارائه شده، این شرکت توانایی ارائه مشاوره، طراحی و ساخت پکیج‌های تخصصی برای انتقال و فشرده سازی سیالات قابل تراکم مانند هوا و گازهای فرایندی را در هر گونه شرایط محیطی دارا است. با توجه به شبکه متوزان نمایندگی‌ها در استان‌های صنعتی کشور، مشتریان می‌توانند، اطمینان داشته باشند که تیم خدمات پس از فروش ما در اسرع وقت در محل آن‌ها حاضر می‌شوند و از نظر ارائه مشاوره فنی و یا بر طرف نمودن مشکلات آن‌ها در زمینه محصولات ارائه شده در خدمت ایشان هستند.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: