مهندسی فرافن هوا

مهندسی فرافن هوا
مهندسی فرافن هوا
مهندسی فرافن هوا
مهندسی فرافن هوا
مهندسی فرافن هوا
اطلاعات تماس
تهران، تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار آیت الله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، پلاک ۲۴، طبقه اول، واحد ۲
تهران، تهران، جاده آدران، به سمت شهریار، بعد از صباشهر (ویره)، خیابان صنعت، صنعت ۲، پلاک ۱۴ و ۱۵
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=8018

شرح کالا و خدمات

تولیدکننده انواع کمپرسور هوای فشرده (کمپرسور اسکرو و کمپرسور پیستونی) و سایر تجهیزات هوای فشرده (نظیر درایرهای تبریدی و جذبی، مخازن هوای فشرده، میکروفیلترها و تله ابگیر)

شرکت فرافن هوا علاوه بر تولید کمپرسور اسکرو (Screw) در کارخانه تولیدی خود، توانایی طراحی، باز طراحی (مهندسی معکوس) و انجام کلیه محاسبات دقیق مهندسی در جهت ساخت سفارشی و موردی مراکز صنعتی را دارد.

شرکت فرافن هوا با دارا بودن سابقه درخشان در زمینه تولید کمپرسور اسکرو و دیگر تجهیزات هوای فشرده اعم از: مخازن، درایرها، فیلترهای مختلف، تله آبگیر و… تمامی نیازهای صنایع کشور در مورد هوای فشرده را تامین می کند. واحد تخصصی امداد کمپرسور با دارا بودن کادر فنی فوق العاده مجرب و رفرنس‌های بسیار معتبر سرویس، نگهداری و خدمات پس از فروش تخصصی، همواره تلاش در جهت پوشش دهی کلیه نیازهای کمپرسورداران داخل کشور را داشته و دارد.

همانطور که می دانیم مهمترین نیاز کارخانجات صنعتی، در حقیقت سنگ بنای کارخانجات، تامین نیروی برق مصرفی می‌باشد. از این رو بر آن شدیم تا با تمرکز بر معتبرترین و مرغوبترین ژنراتورهای گازسوز و دیزلی موجود در بازار ایران، مسیر را برای تولید و تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز صنایع به نحو آسان‌تر و مقرون به صرفه تر تامین نماییم.

شرکت روانکاران فرافن عرضه کننده تخصصی انواع روغن و گریس صنعتی از دیگر فعالیت‌های مجموعه صنعتی فرافن می باشد، که با ارائه اطلاعات بسیار دقیق و با داشتن دانش فنی مطلوب و ارائه مدارک فنی این توانایی را داراست که در زمینه مشاوره تخصصی انتخاب روانکارهای مناسب برای صنایع مختلف اقدام کند و تمامی برندهای معتبر و مرغوب مورد مصرف در انواع کمپرسور موجود در بازار ایران را با توجه به نیازهای واحد های برق و تاسیسات صنایع مختلف مشاوره و تامین نماید.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: