پدیده صنعتی آویژه

پدیده صنعتی آویژه
پدیده صنعتی آویژه
پدیده صنعتی آویژه
پدیده صنعتی آویژه
پدیده صنعتی آویژه
اطلاعات تماس
تهران، تهران، جردن، بالاتر از اسفندیاری، خیابان سلطانی (سایه)، پلاک 18، طبقه سوم، واحد 5
لرستان، بروجرد، شهرک صنعتی شماره یک، کارخانه آویژه
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=6450

شرح کالا و خدمات

پدیده صنعتی آویژه، بزرگترین و بروزترین تولید کننده خمیر کاغذ بهداشتی فلاف پالپ ورجین در ایران و خاورمیانه. این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه حدود 25000 تن می تواند پاسخگوی بخشی از کارخانجات تولید محصولات سلولزی باشد.

خمير کاغذ همراه مواد افزودنی نظير مواد ضد عفونی كننده، مواد پر كننده و مواد مربوط به افزايش دهنده مقاومت با درصدهای مشخص در مخزنی به نام پالپر با هم مخلوط می شوند. قبل از رسيدن خمير به ماشين كاغذ، خمير از پالايشگرهای مختلفی جهت تميز شدن و همچنين از دستگاهی بنام ريفاينر جهت رشته رشته شدن عبور كرده و پس از آن به ماشين كاغذ تغذيه می گردد.

خمير فلاف پالپ از ضايعات کاغذ و لينتر پنبه (آلفا سلولز) و سافت وود و هارد وود ساخته می شود. خمير کاغذ بهداشتی پالپ جهت مصارف کارخانه های توليد نوار بهداشتی و پوشک بچه می باشد (لايه داخلی نوار بهداشتی و پوشک بچه وظيفه جذب مايع را به عهده دارد). تقريبا 95% اين نوع مواد خام وارداتی می باشد. ماشين آلات ساخت اين شرکت با کيفيت و در حد ماشين آلات اروپايی می باشد و کيفيت مواد توليدی تضمين می گردد.

در حال حاضر قسمت عمده خمیر فلاف پالپ مورد مصرف در کشور از طریق واردات تامین می شود. ما در این شرکت تولیدی سعی کرده ایم، محصول تولیدی خود را با بهترین آنالیز در خمیرهای خارجی و شاید بالاتر از آن به بازار عرضه کنیم. کارخانه آویژه اولین تولید کننده خمیر فلاف پالپ به دو صورت تریتد و آنتریتد و 100% ورجین می باشد. مواد اولیه برای تولید خمیر ورجین نیز باید موادی مثل سافت وود و هارد وود ورجین باشد، در غیر اینصورت خمیر تولیدی کیفیت لازم را نداشته و مناسب تولید برای صنایع بهداشتی نمی باشد. خمیر فلاف پالپ عمدتا برای تهیه پوشک و نوار بهداشتی و تجهیزات پزشکی (زیرانداز بیمارستانی، پدهای بیمارستانی و…) استفاده می شود.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: