میثم کاغذ

میثم کاغذ
اطلاعات تماس
تهران، تهران، خيابان پاسداران، ضلع جنوبی پارک نياوران، اطلس مال، طبقه سوم اداری (A3)، واحد 16
اصفهان، اصفهان، شهرک صنعتی دولت آباد، خيابان شاهين
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=5242

شرح کالا و خدمات

شرکت میثم کاغذ در سال 1374 در زمینی به مساحت سی‌هزار و زیربنای 14هزار مترمربع در شهرک صنعتی دولت‌آباد اصفهان به‌همت یکی از پیشکسوتان صنعت کاغذ کشور، زنده یاد حاج احمد صلصال، و با هدف تولید کاغذ کارتن و صنایع بسته‌بندی راه‌اندازی شد و اکنون، پس از نزدیک به چهار دهه تلاش مستمر پرسنل کاردان و متخصص، از برترین تولیدکنندگان این نوع کاغذ در کشور شناخته می‌شود.
مادۀ اولیۀ استفاده‌شده در این شرکت، نه منابع چوب بکر حاصل از قطع درختان، بلکه ضایعات کارتن و مقوایی است که از سطح شهر یا محل‌های مصرف جمع‌آوری می‌شود. این ضایعات آلایندۀ محیط‌زیست بوده و باید با صرف هزینه توسط نهادهای مسئول به‌صورت زباله دفع و دفن می شدند. شبکۀ جمع‌آوری ضایعات برای بالغ بر دوهزار نفر اشتغال غیرمستقیم ایجاد کرده است، که این رقم به‌اضافه‌ی اشتغال مستقیم حدود 300 نفر در مجموعه، بیانگر کارآفرینی و اشتغال‌زایی مجموعه است.
با توجه به رشد روزافزون مصرف کاغذ بسته‌بندی در صنایع مختلف، این شرکت مستمراً در جهت توسعۀ ظرفیت تولید و تنوع محصولات اقدام کرده و نیازهای روبه‌رشد و الزامات کیفی مشتریان را با موفقیت تأمین و برآورده ساخته است.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: