پارس کاغذ نکا

پارس کاغذ نکا
پارس کاغذ نکا
پارس کاغذ نکا
پارس کاغذ نکا
پارس کاغذ نکا
اطلاعات تماس
مازندران، نکا، شهرک صنعتی شهید نظری، فاز 1
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=6662

شرح کالا و خدمات

شرکت پارس کاغذ نکا با هدف تولید انواع کاغذ بسته بندی با استفاده از بازیافت کاغذهای باطله در سال ۱۳۹۲ با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک صنعتی نکا در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع، کار خود را آغاز نمود.

ماشین آلات خریداری شده با توانایی تولید ماهانه ۱۲۰۰ تن انواع کاغذ بسته بندی، امکان تولید کاغذ فلوتینگ، تست لاینر و لاینر بازیافتی را در گراماژ ۱۲۰ تا ۱۸۰ گرم و تا عرض ۲۴۰ سانتی متر داراست.

این شرکت توانسته است با ایجاد شرایط مناسب کنترلی در خصوص کیفیت محصول و به کارگیری تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و کامل، محصولات خود را در بازار با کیفیتی مناسب عرضه نموده و ضمن کسب رضایت مشتریان خود با ارائه محصولات قابل رقابت، حضوری فعال در بازارهای صادراتی منطقه ای داشته باشد و کسب عنوان صادرکننده نمونه استانی در سال ۱۳۹۹ گویای این موارد است.

این شرکت در راستای احترام به حقوق مشتری و جامعه، همواره خود را ملزم به رعایت قوانین و مقررات ملی و مسایل زیست محیطی می داند.

کسب استانداردهای ISO 14001 ،ISO 9001 و ISO 18001 از EC انگلستان از دیگر افتخارات این شرکت می باشد.

تولید کاغذ فلوتینگ در شرکت پارس کاغذ نکا از گراماژ ۱۲۰ تا ۱۸۰ گرم بر متر مربع و با عرض های ۱۰۰ تا ۲۴۰ سانتی متر بسته به سفارش مشتری انجام می گیرد.

تولید کاغذ تست لاینر در شرکت پارس کاغذ نکا، در رنگ های طلایی و قهوه ای و از گراماژ ۱۲۰ تا ۱۸۰ گرم بر مترمربع و با عرض های ۱۰۰ تا ۲۴۰ سانتی متر بسته به سفارش مشتری انجام می گیرد.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: