زرین برگ پرشیا

زرین برگ پرشیا
اطلاعات تماس
تهران، تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، خیابان شهید احمدیان، (15 وزرا)، پلاک 9
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=6328

شرح کالا و خدمات

این شرکت با استفاده از طرحی جامع در خصوص احداث کارخانجات تولید انواع کاغذ تیشو در سال 1390 در شهر صنعتی کاوه، شهرستان ساوه در زمینی به مساحت 320 هزار مترمربع فعالیت خود را آغاز نمود. استفاده از تکنیک برتر ساخت کاغذ تیشو با بهره‌وری از ماشین‌آلات پیشرفته والمت (Valmet) و تجهیزات جوهرزدایی کومر (Comer) و تصفیه آب ازجمله برتری‌های فنی این پروژه می‌باشد که در ارتقا کیفیت کاغذ تیشو نقش اساسی دارد.

شرکت صنایع کاغذی زرین برگ پرشیا قابلیت تولید کاغذ تیشو گرماژ 13/5 تا 38 را دارا می باشد؛ همچنین تجهیزات مدرن جوهر زدایی این شرکت توانایی تولید کاغذ تیشو از پالپ 100% طبیعی، 100% جوهر زدایی شده و یا ترکیبی از آن‌ها را فراهم می‌نماید که این مهم منجر به بازیافت انواع کاغذ و حفظ منابع طبیعی و صرفه‌جویی ارزی می‌شود. توانایی و تکنولوژی نوین تصفیه آب این مجموعه باعث کاهش مصرف آب در روند تولید و صرفه‌جویی در مصرف آب و جلوگیری از آلودگی محیط‌زیست می‌گردد.

فاز اول این واحد تولیدی با تولید سالیانه 60 هزار تن کاغذ تیشو بخش قابل‌توجهی از نیازهای کشور را تأمین می‌نماید. شرکت زرین برگ پرشیا قصد توسعه تولیدات خود را با افزایش خطوط تولید کاغذ تیشو و جوهر زدایی و رساندن آن به 120.000 تن در سال را دارد و همچنین در حال بررسی برای تولید کاغذ دوپلکس (Duplex) و کارتن می‌باشد.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: