صنایع سلولزی ماریناسان

صنایع سلولزی ماریناسان
صنایع سلولزی ماریناسان
صنایع سلولزی ماریناسان
صنایع سلولزی ماریناسان
اطلاعات تماس
تهران، تهران، خیابان گاندی جنوبی، کوچه ۱۷، پلاک ۲۲
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=6455

شرح کالا و خدمات

گروه صنعتی گلرنگ از سال ۱۳۸۰ با تولید دستمال كاغذی با نام تجاری سافتلن پا به عرصه صنعت سلولزی کشور گذاشت و پس از سال‌ها تجربه در بازار، با تصمیم مدیریت ارشد سازمان به صورت قاطعانه و علمی، عزم به ایجاد تحول در این صنعت و ارائه محصولات متنوع و باکیفیت در سطح كشور و منطقه نمودند.

شركت صنایع سلولزی ماریناسان (سهامی خاص) در دی‌ماه ۱۳۸۶ در زمینه تولید محصولات سلولزی ثبت گردید و تا خردادماه ۸۸ فاز تحقیقاتی-مطالعاتی و تأمین ماشین‌آلات خود را پشت سر گذاشت.

در فاز اول، خطوط تولید دستمال كاغذی، دستمال حوله، دستمال توالت و نوار بهداشتی در بهمن‌ماه سال ۱۳۸۸ در شهرستان ساوه؛ و در فاز دوم، خط تولید پوشك كامل بچه در سال ۱۳۸۹ در شهرستان اشتهارد نصب و راه‌اندازی گردید.

این دوره در صنایع سلولزی کشور تحولی عظیم قلمداد می‌گردد چرا که این واحد تولیدی بزرگ با همت تیم علمی، اداری و اجرایی متخصص و نیز با بهره‌گیری از توان بالقوه گروه بزرگ صنعتی گلرنگ و تجارب ارزنده جناب آقای دكتر فضلی موفق به عرضه محصولات باکیفیت، متنوع، کاملاً بهداشتی، بدون دخالت دست و تمام‌خودکار شد.

در حال حاضر ماریناسان با راه‌اندازی خط تولید پوشك كامل کاملاً خودکار در كارخانه دوم خود در شهرك صنعتی اشتهارد با ظرفیت و توان بسیار بالایی، آماده ارائه بهترین فناوری در زمینه محصولات پوشك كامل بچه است.

شركت ماریناسان با استفاده از آخرین و مجهزترین فناوری روز دنیا و بهره‌گیری از متخصص‌ترین و برجسته‌ترین نیروهای تولید و كنترل كیفیت ایرانی و خارجی و استفاده از بهترین مواد اولیه سعی نموده تا بهترین محصولات ممكن در زمینه محصولات بهداشتی و سلولزی را هم تراز با بهترین برندهای خارجی برای مصرف‌کننده در خاورمیانه و آسیای میانه تهیه و تولید نماید.

این شركت با بهره‌گیری از کارکنان متعهد و متخصص خود، در جهت شناخت نیازهای حال و آینده مصرف‌کننده، تأمین آن و ایجاد رضایت مصرف‌کننده در زمینه محصولات بهداشتی و سلولزی گام بر می‌دارد.

در حال حاضر، شرکت صنایع سلولزی ماريناسان با ارائه محصولات متنوع با کیفیت بالا با برندهای مختلفی مانند مرسی، بارلی، نانسی، سافتلن و… بازیگر فعالی در زمینه محصولات سلولزی / بهداشتی در آسیای میانه و خاورمیانه است.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: