شرکت تحقیقات پیشرفته

بدون تصویر
اطلاعات تماس
تهران، تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان سیندخت جنوبی، کوچه هما، پلاک ۳۱
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=8011

شرح کالا و خدمات

شرکت تحقیقات پیشرفته برای کمک به بهبود کیفیت زندگی از طریق توسعه تکنولوژی‌های نوین برای رفع مشکلات محیط زیستی از جمله کاستی‌های صنعت آب و فاضلاب در سال 1381 تاسیس گردید.

این شرکت مفتخر است که از تلاش همکارانی نوآور که به‌طور موثری در نوآوری‌های مهمی شرکت داشته‌اند، بهره برده و می‌برد. همچنین در سطح بین المللی پیشگام تصفیه بیولوژیکی با بارگذاری بالا بدون تولید لجن اضافی است. این مهم با توسعه فرآیند منحصر به فرد دوزیستی که آن را Biofix نامیده‌ایم ممکن گشته است. این فرآیند بدون نیاز به ازن‌زنی و با توان بارگذاری بالا با بهره‌گیری از فرآیندهای Anoxic, Anaerobic, Facultative, Aerobic که به طور همزمان دریک تانک عمیق با هوادهی در میانه تانک، علاوه بر بهره بالای تصفیه در حذف مواد آلی و نیتروژن توانایی حذف کامل لجن را دارد. ده‌ها تصفیه خانه کامل با این فرآیند با اطمینان و سادگی در حال کار است.

به عنوان مثال ازن‌زنی مستقیم بیوراکتور هوازی مانند حوضچه لجن فعال برای کاهش تولید لجن اضافی و افزایش تجزیه پذیری با حذف رنگ برای اولین بار در دنیا توسط این شرکت توسعه داده شده و مورد استفاده قرار گرفت.

شرکت تحقیقات پیشرفته طراحی جدیدی از پکینگ مدیاهای مقاوم به گرفتگی تولید نموده است که تا سه برابر نوع موجود در بازار دارای سطح ویژه فعال می‌باشد و تا 5 کیلوگرم COD بر متر مکعب در روز در فرآیندهای هوازی و تا 30 کیلوگرم COD بر متر مکعب در روز در فرآیندهای بی‌هوازی قابلیت بارگذاری آلی داشته بدون اینکه نیازی به تمیز کردن و شستشو داشته باشد.

شعار “ساده و پیشرفته” ما را به توسعه فناوری‌های بسیار پیشرفته ای هدایت کرده است که ساخت و بهره برداری آن ساده و مقرون به صرفه است. برگشت و استفاده مجدد از آب و فاضلاب تصفیه شده با حذف باقی مانده ریزآلاینده‌ها از طرق ساده، یکی از خدمات محوری و اصلی این شرکت است. حذف نیترات از آب شرب خدمت دیگری از این شرکت می‌باشد.

ارتقاء تصفیه خانه‌ها به صورتی که بتواند علاوه بر تصفیه حجم چندین برابری فاضلاب ورودی و تولید پسآب با کیفیت‌تر، پاسخگوی سخت‌ترین استانداردها با استفاده از سازه های موجود باشد، مثال دیگری از خدمات متنوعی است که ما ارائه می‌دهیم.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: