تبلیغات در ۲ کیلو کاغذ

۲ کیلو کاغذ یک بانک اطلاعاتی برای دسترسی به اطلاعات کسب و کارهای صنعت کاغذ، کارتن و مقوا است. در این پلتفرم در هر دسته بندی شمار بسیاری از کسب و کارهای معتبر و با کیفیت قرار دارند که انتخاب تنها یک مورد در بین آن‌ها قطعا کار دشواری است! و اغلب مشتریان، کسب و کارهایی که بیش‌تر در دید هستند یا سریع‌تر به اطلاعات‌شان دسترسی پیدا می‌کنند را انتخاب می‌کنند. دقیقا همین‌جاست که بحث تبلیغات در پلتفرم ۲ کیلو کاغذ مطرح می‌شود. چیزی که به ردیف اول آمدن و بیش‌تر دیده‌شدن کسب و کار شما کمک می‌کند.

اگر تمایل دارید تا کسب و کارتان در دریایی از کسب و کارهای ثبت شده در ۲ کیلو کاغذ گم نشود و همیشه در دید بماند، حتما به فکر طرح‌های تبلیغاتی متنوع ما باشید. واقعا حیف است کیفیت محصولات و خدمات‌تان بی‌نظیر باشد ولی مشتری از آن بی‌خبر باشد!

در ادامه طرح‌های تبلیغاتی ۲ کیلو کاغذ را مشاهده می‌کنید:

نمایش کسب و کار در صفحه اصلی

۱۰ کسب و کار در ابتدای صفحهٔ اصلی سایت نمایش داده می‌شوند که به‌صورت تصادفی با هر بار بارگذاری سایت، جایگاه آن‌ها تغییر می‌کند. هزینهٔ نمایش کسب و کار در صفحه اصلی سایت به‌صورت ماهانه ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمونه: بخش تبلیغات در صفحه اول سایت

برگشت به بالا
نمایش کسب و کار در صفحه اصلی سایت ۲ کیلو کاغذ

درج ویدیو

یک ویدیو در صفحه کسب و کار درج می‌شود. این ویدیو غالبا یک معرفی مختصر از شرکت، خدمات و محصولاتی است که کسب و کار مربوطه ارائه می‌دهد. هزینهٔ درج ویدیو ۲۰۰/۰۰۰ تومان به صورت سالانه می‌باشد. نهایت حجم مجاز ویدیو ۵۰ مگابایت می‌باشد و در سال تنها ۲ بار قادر به تعویض ویدیو هستید.

نمونه: پرسال | چاپ و بسته بندی ایرانیان پک

برگشت به بالا
درج ویدیو در ۲ کیلو کاغذ

بنر در صفحه هر کسب و کار

در صفحهٔ هر کسب و کار، ۴ عدد بنر به صورت متنی قرار می‌گیرد. که در نسخهٔ دسکتاپ در سمت چپ صفحه و در نسخهٔ موبایل در پایین اطلاعات کسب و کار قابل مشاهده هستند. هزینهٔ بنرها به صورت ماهانه به ترتیب قرار گیری از اول به آخر، ۱/۰۰۰/۰۰۰، ۸۰۰/۰۰۰، ۶۰۰/۰۰۰ و ۴۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمونه: بنرهای درج‌شده در صفحه‌ٔ گروه صنعتی سوبرارزین

برگشت به بالا
بنر تبلیغاتی در ۲ کیلو کاغذ

کسب و کار ویژه

کسب و کارهایی که ویژه می‌شوند یک کلمه‌ٔ ویژه روی عکس و صفحهٔ آن‌ها درج می‌شود و در دسته بندی ها و صفحات جستجو در ابتدای فهرست نشان داده می‌شوند. هزینهٔ ویژه کردن هر کسب و کار به صورت ماهیانه ۵۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

نمونه: دسته بندی تولیدکنندگان جعبه مقوایی

برگشت به بالا
کسب و کار ویژه در ۲ کیلو کاغذ

ثبت دامنه و انتقال آن به صفحه کسب و کار

این مورد مناسب کسب و کارهایی است که سایتی ندارند و تمایل دارند تا مشتریان‌شان اطلاعات آن‌ها را یکجا و در اینترنت مشاهده کنند. در این طرح یک دامنهٔ ir (دامنه ایرانی) با نام کسب و کارتان (اگر قبلا توسط کسی ثبت نشده باشد) برای شما ثبت می‌شود که مشتری با کلیک کردن روی آن، به صفحه کسب و کار شما در سایت ۲ کیلو کاغذ منتقل می‌شود. این آدرس را می‌توانید بر روی کارت ویزیت، بنر و سایز عناصر تبلیغاتی خود درج کنید و از دردسرِ داشتن سایت و هزینه‌های طراحی و نگهداری آن رها شوید. هزینهٔ این طرح به صورت سالیانه ۳۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

برگشت به بالا

سفارش تبلیغات

برای اطلاع از زمان‌بندی‌ها و رزرو جایگاه‌ها، از طریق صفحهٔ تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.