سوالات متداول

تعدادی از رایج‌ترین سوالاتی که کاربران مطرح می‌کنند

۲ کیلو کاغذ جایی برای گردآوری و دسته بندی حرفه‌ای کسب و کارهای صنعت کاغذ، کارتن و مقوا است. یعنی این‌جا چی‌کار می‌شه کرد؟ کلیک کنید

برای ثبت کسب و کار در «۲ کیلو کاغذ»، کافیست در تلفن همراه خود دکمه «میزکار» در قسمت پایین، سمت چپ صفحه و در رایانه دکمه «ثبت رایگان کسب و کار» در قسمت بالا، سمت چپ صفحه وبسایت «۲ کیلو کاغذ» را انتخاب کنید تا بعد از ثبت‌نام اولیه وارد مراحل ثبت کسب و کار در «۲ کیلو کاغذ» شوید. برای مشاهده توضیحات کامل و قدم به قدم به صورت متنی و تصویری، اینجا را کلیک کنید.

کسب و کارهایی که در «۲ کیلو کاغذ» ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است حذف شوند. در این قسمت به چند علت آن اشاره می‌کنیم تا با آگاهی از این موارد از حذف‌شدن کسب و کار خود جلوگیری نمایید. ادامه… (کلیک کنید)

در حال حاضر تا اطلاع ثانوی، ثبت کسب و کار در ۲ کیلو کاغذ کاملاً رایگان است.

در حال حاضر دسته بندی تعداد محدودی از کسب و کارهای صنعت کاغذ، کارتن و مقوا در سایت وارد شده است و به مرور این دسته بندی‌ها تکمیل‌تر می‌شوند. در کنار این موضوع، تا اطلاع ثانوی شرایط ثبت بعضی از کسب و کارها در ۲ کیلو کاغذ وجود ندارد. لطفاً برای اطلاعات بیش‌تر با پشیبانی ۲ کیلو کاغذ در تماس باشید.

برای لغو اعلانات ۲ کیلو کاغذ لازم هست مراحل زیر را طی کنید:

  1. در مرورگر خود (اینجا گوگل کروم را مثال می‌زنیم) سایت ۲ کیلو کاغذ به آدرس 2kilopaper.ir را باز کنید.
  2. علامت قفل کنار آدرس سایت را کلیک کنید.
  3. در رایانه گزینه Reset permission (بازنشانی مجوزها) را کلیک کنید و در تلفن همراه گزینه Permissions را بزنید.
  4. سپس دکمه Reset Permissions را بزنید و تمام!

هر زمان که خواستید، می‌توانید دوباره اعلان‌های ۲ کیلو کاغذ را فعال کنید.

در حال حاضر هیچ مدرکی برای ثبت‌نام نیاز نیست.

برای حذف کسب و کار ثبت‌شده در ۲ کیلو کاغذ، باید درخواست حذف آن را با ذکر دلیل به تیم پشتیبانی ارسال نمایید. امکان حذف کسب و کار توسط کاربر وجود ندارد. به این دلیل که ممکن است کسب و کارهای کلاهبردار و بی‌کیفیت بعد از دریافت نظر‌های منفی کاربران در ۲ کیلو کاغذ، اقدام به حذف کسب و کار و مخفی کردن واقعیت پشت پرده کنند.