کویر مقوا اردستان

کویر مقوا اردستان
کویر مقوا اردستان
کویر مقوا اردستان
کویر مقوا اردستان
اطلاعات تماس
تهران، تهران، میدان آرژانتین، خیابان وزرای ۲۰ (رفیعی)، پلاک ۲۱
اصفهان، اردستان، شهرستان زواره، جاده شهرآب، جنب نیروگاه برق زواره
لینک صفحه برای درج در شبکه‌های اجتماعی

برای کپی ضربه بزنید

https://2kilopaper.ir/?p=6299

شرح کالا و خدمات

شرکت کویر مقوای اردستان (سهامی خاص) درسال 1395 هجری شمسی در شمال شرقی استان اصفهان در شهر زواره با مساحت حدود 150/000 متر مربع تاسیس و در تیر ماه سال 1400 با اتکا به توانمندی نیرو های متخصص داخلی و استفاده از تجهیزات تمام اتوماتیک و تکنولوژی روز دنیا به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشتاز انواع مقوای دوپلکس و تریپلکس با ظرفیت 300 تن در روز به بهره برداری رسید.

از مزایای رقابتی شرکت میتوان به مواردی همچون استفاده از ماشین چهار لایه فوردرینیر، خط کوتینگ آنلاین، سه خط مجزا خمیرسازی و سیستم جوهرزدایی پیشرفته اشاره نمود.

یکی از ارزش های محوری شرکت کویر مقوا از بدو تاسیس، حفظ و صیانت از محیط زیست و صنایع سبز بوده است و در این راستا دو گام شایان توجه را به شرح ذیل برداشته است:
۱. استفاده از انواع کاغذ و مقوای بازیافتی به عنوان مواد اولیه در جهت جلوگیری از قطع درختان
۲. بهره برداری از یکی از بزرگترین و مجهزترین تصفیه خانه های فاضلاب کشور در صنعت کاغذ و مقوا در راستای کاهش مصرف آب و حفظ محیط زیست

پس از گذشت یک سال از بهره برداری ، شرکت کویرمقوا اردستان توانسته است با طرح های توسعه جدید خود علاوه بر ارائه انواع محصولات به بازارهای داخلی با سرعتی فزآینده به حضور در بازارهای بین المللی بیاندیشد. امید بر آن است با اتکا به خداوند متعال و توانمندی نیروهای داخلی باعث ارتقاء و شکوفایی میهن عزیزمان ایران شویم.

کسب و کار های مشابه
دسته بندی: برچسب ها: